اسپرینت بانک شهر

مدیران بانک‌شهر در اسپرینت حل مسئله تینکا/ در سیتی‌بانک آکنیت چه گذشت؟

کارگاه «اسپرینت گیمیفای‌شده حل مسئله و تصمیم‌گیری» با حضور مدیران شعب مختلف بانک شهر برگزار شد. دکتر محمد ابویی اردکان، استاد استراتژی دانشگاه تهران، به عنوان مدرس در این کارگاه دو روزه حضور داشتند. 

این کارگاه که توسط گروه راچونه طراحی شده، مبتنی بر حل مسئله یک سازمان خاص است و به طور ویژه، برای سازمان سفارش‌دهنده، که در این دوره بانک شهر بوده، پیاده‌سازی و اجرا می‌شود.

شرکت‌کنندگان در کارگاه اسپرینت گیمیفای‌شده حل مسئله وارد جهانی موازی به نام شهر بی‌زمان و مکان آکنیت، شهر بزرگ متفکران تینکآ می‌شوند.

با تینکا بیشتر آشنا شوید

علت ورود شرکت‌کنندگان به این شهر، انجام مأموریت حل مسئله خاص سازمان سفارش‌دهنده است که قصد دارد مسئله پیش آمده در شهر را حل کند.

در سیتی‌بانک آکنیت چه گذشت؟

در این دوره، مدیران بانک شهر که از شعب مختلف این بانک در کارگاه حضور داشتند، در نقش مشاوران صنعت بانکداری، به کمک مدیران سیتی بانک آکنیت آمدند.

روزنامه صبح شنبه آکنیت، مسئله سیتی‌بانک را به این صورت مطرح کرده بود که بی‌توجهی به نگاه متفاوت نسل‌های مختلف، از بومرها تا زومرها، به صنعت بانکداری چه ضربه‌ای خواهد زد.

در داستان سیتی بانک آکنیت، در مرحله نخست، مسائل مهم شناسایی شد. سپس فرایند درست حل مسئله و تصمیم‌گیری برای مسائل مطرح شده به اجرا رسید.

در گام پایانی نیز مدیران حاضر در کارگاه، به راهکارهای جالبی برای حل مسئله سازمان خود دست یافتند.

در این مسیر رقابتی بهترین ایده‌ها برای حل مسئله مطرح‌شده از طرف سازمان خلق و ارائه می‌شود.

فراگیران با تکنیک‌های تفکر خلاق، تحلیلی و طراحی آشنا می‌شوند و روش کاربست عملی آن در حل مسئله را خواهند آموخت.

دکتر محمد ابویی اردکان، دانشیار دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به عنوان استاد و فروغ داوری به عنوان دستیار در کارگاه دو روزه «اسپرینت گیمیفای‌شده حل مسئله و تصمیم‌گیری» حضور داشتند. این کارگاه روزهای 23 و 24 شهریور 1401 برگزار شد.

گالری تصاویر

این پست را منتشر کنید

پست‌های دیگر

پنج فرمان برای تفکر استراتژیک

5 فرمان برای تفکر استراتژیک

نویسندگان کتاب «5 فرمان برای تفکر استراتژیک» کوشیده‌اند به مدیران سازمان‌ها کمک کنند با نگاهی متفاوت به مدیریت استراتژیک، زوایای ناشناخته‌ کسب‌وکار را کشف کنند.

خلاقیت زیر اسلحه

خلاقیت زیر اسلحه

مقاله «خلاقیت زیر اسلحه» به بررسی این نکته می‌پردازد که آیا تفکر خلاق در اعضای یک سازمان در شرایط پر فشار تقویت می‌شود یا نه.