تربیت تسهیلگر استراتژی

مسترکلاس استراتژی

مستر کلاس تسهیلگری استراتژی، کارگاهی عملی برای یادگیری است. این دوره تعاملی، آزمایشگاهی برای تمرین طراحی، تحلیل و سنتز استراتژی است و با استفاده از روش‌های گیمیفیکیشن، تجربه‌ای واقعی برای تدوین استراتژی را برای شما خلق می‌کنیم. در این مستر کلاس به بینش شما رو در کسب و کار  عمق می بخشیم و مهارت یادگیریِ یادگیری را در شما تقویت می‌کنیم.

معرفی دوره

میخواهم درباره مسترکلاس استراتژی بیشتر بدانم.

تغییر و تحول بخش اجتناب ناپذیر محیط رقابتی امروز است. همین موضوع استراتژی را در صدر توجه سازمان‌ها قرار داده است. این مسأله در ایران هم به طور ویژه شیوع پیدا کرده و شرکت‌های زیادی به تدوین استراتژی روی آورده‌اند. مسأله امروز سازمان‌های ایرانی، استراتژی اثربخش است.

در جریان پروژه‌های استراتژی، اعم از اینکه پروژه از طریق مشاور بیرونی انجام شود یا از طریق کارشناسان خود سازمان، به تیم‌های نیاز است که قابلیت تحلیل و سنتز استراتژی را داشته باشند. در کانون این تیم‌ها افرادی حضور دارند که تسهیل‌گران جلسات برنامه استراتژیک هستند. وظیفه یک تسهیل‌گر استراتژی این است که پروژه استراتژی را به گونه‌ای برنامه‌ریزی نماید که بین طرفین درگیر وفاق ایجاد شود و به شکل‌گیری گفتگوها و ارتباطات چند جانبه در داخل سازمان برای ایجاد فهم مشترک و مدل ذهنی مناسب و شکل‌دهی به استراتژی کمک کند. از یک تسهیل‌گر استراتژی انتظار می‌رود از مهارت‌های فکری لازم برای بخش‌های لازم اعم از تحلیل‌های تخصصی همچون شناخت سازمان، تحلیل‌های مأموریتی، تحلیل محیط، شناخت وضعیت سازمان در محیط رقابتی خود، تولید و عملیاتی سازی استراتژی برخودار باشد.

مستر کلاس استراتژی با هدف تربیت تسهیلگران استراتژی در دو حوزه کسب و کارهای کوچک و متوسط و بخش عمومی ارائه می شود.

گالری تصاویر

دوره های برگزار شده گذشته

کسب اطلاعات بیشتر​

چنانچه تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در دوره جامع مسترکلاس استراتژی را دارید اطلاعات خود را در اختیار ما قرار دهید تا با شما تماس بگیریم