تربیت تسهیلگر استراتژی

مسترکلاس استراتژی

مستر کلاس تسهیلگری استراتژی، کارگاهی عملی برای یادگیری است. این دوره تعاملی که توسط گروه راچونه برگزار می‎شود، آزمایشگاهی برای تمرین طراحی، تحلیل و سنتز استراتژی است و با استفاده از روش‌های گیمیفیکیشن، تجربه‌ای واقعی برای تدوین استراتژی را برای شما خلق می‌کنیم. در این مستر کلاس به بینش شما در کسب و کار  عمق می‌بخشیم و مهارت یادگیریِ یادگیری را در شما تقویت می‌کنیم.

MasterClass مستر کلاس استراتژی
Magnifying مستر کلاس استراتژی

معرفی دوره

می‌خواهم درباره مسترکلاس استراتژی بیشتر بدانم

MasterClassModel مستر کلاس استراتژی

تغییر و تحول بخش اجتناب‌ناپذیر محیط رقابتی امروز است. همین موضوع استراتژی را در صدر توجه سازمان‌ها قرار داده است. این مسئله در ایران هم به طور ویژه شیوع پیدا کرده و شرکت‌های زیادی به تدوین استراتژی روی آورده‌اند. مسئله امروز سازمان‌های ایرانی، استراتژی اثربخش است.

در جریان پروژه‌های استراتژی، اعم از اینکه پروژه از طریق مشاور بیرونی انجام شود یا از طریق کارشناسان خود سازمان، به تیم‌های نیاز است که قابلیت تحلیل و سنتز استراتژی را داشته باشند. در کانون این تیم‌ها افرادی حضور دارند که تسهیل‌گران جلسات برنامه استراتژیک هستند. وظیفه یک تسهیل‌گر استراتژی این است که پروژه استراتژی را به گونه‌ای برنامه‌ریزی کند تا بین طرفین درگیر وفاق ایجاد شود و به شکل‌گیری گفتگوها و ارتباطات چند جانبه در داخل سازمان برای ایجاد فهم مشترک و مدل ذهنی مناسب و شکل‌دهی به استراتژی کمک کند. از یک تسهیل‌گر استراتژی انتظار می‌رود از مهارت‌های فکری لازم برای بخش‌های لازم اعم از تحلیل‌های تخصصی همچون شناخت سازمان، تحلیل‌های مأموریتی، تحلیل محیط، شناخت وضعیت سازمان در محیط رقابتی خود، تولید و عملیاتی سازی استراتژی برخوردار باشد.

مستر کلاس استراتژی با هدف تربیت تسهیلگران استراتژی در دو حوزه کسب و کارهای کوچک و متوسط و بخش عمومی ارائه می‌شود.

گالری تصاویر

دوره‌های برگزار شده گذشته

Maghale مستر کلاس استراتژی

کسب اطلاعات بیشتر​

چنانچه تمایل به کسب اطلاعات یا ثبت نام در دوره جامع مسترکلاس استراتژی دارید، اطلاعات خود را در اختیار ما قرار دهید تا با شما تماس بگیریم و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 86093406 تماس حاصل فرمایید.