اتاق فرار تهران آکنیت

اجرای اتاق فرار تهران آکنیت برای چهار گروه از مدیران مپنا

گروه پژوهشی راچونه، اتاق فرار تهران آکنیت را برای چهار گروه از مدیران شرکت مپنا در روز پنجشنبه 26 آبان ماه، اجرا کرد.

در این روز، 28 نفر از مدیران شرکت مپنا در قالب چهار گروه و در دو نوبت صبح و عصر وارد اتاق فرار تهران- آکنیت شدند تا با روش‌های حل مسائل سازمانی در قالب بازی آشنا شوند و آن را به صورت عملی به اجرا درآورند.

آنچه در اتاق فرار مپنا گذشت

معماری اتاق فرار به صورت اختصاصی برای هر سازمان طراحی می‌شود. این بار نیز این بازی در ساختمان شرکت مپنا برپا شد تا تجربه‌ای جذاب و استثنایی در ذهن شرکت‌کنندگان ماندگار شود.

هر یک از شرکت‌کنندگان در این بازی سازمانی، به عنوان یکی از متفکران بزرگ تاریخ نقش‌آفرینی کردند.

تلاش مدیران شرکت مپنا در این بازی رمزگشایی از معماهای شهر بی‌زمان و بی‌مکان آکنیت بود. آن‌ها در مدت زمان حدود 3 ساعت توانستند کلید در خروج را بیابند و از اتاق تبهکاران فرار کنند.

در بازی اتاق فرار تهران _ آکنیت افرادی قادر به فرار از اتاق هستند که بتوانند معماهای پنهان را به کمک تکنیک‌های تفکرهای شش‌گانه تینکآ رمزگشایی کنند.

دکتر وحید محمدی، فروغ داوری، روزبه امیری و فاطمه کرمیان از گروه پژوهشی راچونه، اجرای اتاق فرار شرکت مپنا را بر عهده داشتند.

با انواع تفکر بیشتر آشنا شوید

چرا اتاق فرار را انتخاب کنیم؟

هدف از بازی سازمانی اتاق فرار تینکا خلق و توسعه سازمان‌هایی متفکر و آموزش موثر مهارت‌های تفکر است.. ضمن اینکه این مهارت‌ها به صورت عملی در حل مسئله به کار گرفته می‌شوند.

این محصول با شبیه‌سازی فضای حل‌مسئله در محیطی مهیج، ابزاری برای تیم‌سازی در سازمان‌های حرفه‌ای به حساب می‌آید.

ضمن اینکه در این بازی مهارت‌های تیمی و فردی شرکت‌کنندگان به چالش کشیده می‌شود.

 

این پست را منتشر کنید

پست‌های دیگر

پنج فرمان برای تفکر استراتژیک

5 فرمان برای تفکر استراتژیک

نویسندگان کتاب «5 فرمان برای تفکر استراتژیک» کوشیده‌اند به مدیران سازمان‌ها کمک کنند با نگاهی متفاوت به مدیریت استراتژیک، زوایای ناشناخته‌ کسب‌وکار را کشف کنند.

خلاقیت زیر اسلحه

خلاقیت زیر اسلحه

مقاله «خلاقیت زیر اسلحه» به بررسی این نکته می‌پردازد که آیا تفکر خلاق در اعضای یک سازمان در شرایط پر فشار تقویت می‌شود یا نه.