1.2.6Asset 4@1.1
ThinkaFirst

تینکآ

فکر کردن را بیاموزید

تینکآ برنامه جامع یادگیری تفکر، بستری برای یادگیری مهارت­‌های تفکر با رویکرد یادگیری در حین عمل است. در دیدگاه تینکآ تفکر یک عمل است نه فعالیت. تینکآ ۶ اسلوب تفکر تحلیلی، تفکر انتقادی، تفکر خلاقانه، تفکر سیستمی، تفکر طراحی و تفکر استراتژیک را با استفاده از ابزار­های مختلف و در سطوح مختلف به مدیران، سازمان‌­ها و افراد آموزش می‌دهد.

بروشور

با انواع تفکر بیشتر آشنا شو!

اگر می­‌خواهید بیشتر راجع به چیستی تینکآ و ماهیت آن بدانید، اگر می­‌خواهید بدانید چرا باید تینکآ را انتخاب کنید، آیا تینکآ برای شما و سازمان شما مناسب است یا تینکآ به چه صورت به شما آموزش خواهد داد، از شما دعوت می‌کنیم بروشور ما را دانلود و مطالعه کنید.

ThinkaBrochureIMG min

تیم ما

تینکآ چطور تشکیل شد؟

تینکآ سال­‌ها در ذهن ما وجود داشت و رشد می‌­کرد اما سال 1400 مبدأ رسمی شروع تینکآ است. شاید در بدو کار، تیم تینکآ از افرادی با زمینه‌‌های علمی و تخصصی متفاوت تشکیل شده بود، اما به مرور فهمیدیم که در کنار هم خصوصیت­‌های خارق­‌العاده‌ای نشون می‌دیم. همه ما به زبان مشترک تینکآیی با هم صحبت می­‌کنیم. ما یاد گرفتیم برای اینکه بتونیم از چالش‌­های مختلف مسیرمون عبور کنیم، انعطاف‌پذیری و کشسانی داشته باشیم اما هم‌زمان مصمم و سرسخت باقی بمونیم. خلاقیت اولین انتخاب ما برای مواجهه با مشکلاته و وقتی شروع به ایده‌پردازی می­‌کنیم، توقف‌ناپذیریم.

ما راه خودمون رو عاقبت در همین زمین پر فراز و نشیب به سبک خودمون خواهیم ساخت. ما اعتقاد داریم که بهترین جاده‌ها همینطور ساخته­ شدن. اگه کنجکاوی که این مسیر فوق‌العاده رو چطور می‌سازیم، همسفر ما باش.

تنیکآ یعنی دنیایی که در اون هر چیزی ممکنه و مرزی برای اندیشه وجود نداره. ما قصد داریم بی­‌نهایت‌‌ها رو کشف و تجربه کنیم.

1.3 Asset 108