1.2.6Asset 4@1.1

تینکآ

فکر کردن را بیاموزید

تینکآ برنامه جامع یادگیری تفکر، بستری برای یادگیری مهارت­های تفکر با رویکرد یادگیری در حین عمل است. در دیدگاه تینکآ تفکر یک عمل است است نه فعالیت. تینکآ شش اسلوب تفکر تحلیلی، انتقادی، خلاقانه، سیستمی، طراحی و استراتژیک را با استفاده از ابزار­های مختلف و در سطوح مختلف به مدیران، سازمان­ها و افراد آموزش می‌دهد.

بروشور

با انواع تفکر بیشتر آشنا شو!

اگر می­خواهید بیشتر راجع به چیستی تینکآ و ماهیت آن بدانید، اگر می­خواهید بدانید چرا باید تینکآ را انتخاب کنید، آیا تینکآ برای شما و سازمان شما مناسب است و یا تینکآ به چه صورت به شما آموزش خواهد داد، بروشور ما را دانلود و مطالعه کنید.

تیم ما

تینکآ چطور تشکیل شد؟

تینکآ سال­ها در ذهن ما وجود داشت و رشد می­کرد اما سال 1400 مبدأ رسمی شروع تینکآ است. شاید در بدو کار تیم تینکآ از افرادی با زمینه­ های علمی و تخصصی تفاوت تشکیل شده بود، اما به مرور فهمیدیم که در کنار هم خصوصیت­های خارق­ العاده ­ای نشون میدیم. همه ما به زبان مشترک تینکآیی باهم صحبت می­کنیم. ما یادگرفتیم برای اینکه بتونیم از چالش­های مختلف مسیرمون عبور کنیم، انعطاف پذیری و کشسانی داشته باشیم اما همزمان مصمم و سرسخت باقی بمونیم. خلاقیت اولین انتخاب ما برای مواجه بامشکلات است و وقتی شروع به ایده پردازی می­کنیم، توقف ناپذیریم.

ما راه خودمون رو در عاقبت در همین زمین پر فراز و نشیب به سبک خودمون خواهیم ساخت. ما اعتقاد داریم که بهترین جاده­ ها همینطور ساخته­ شدن. اگر کنجکاوی که این مسیر فوق­ العاده رو چطور میسازیم، همسفر ما باش.

تنیکآ یعنی، دنیایی که در اون هرچیزی ممکنه و مرزی برای اندیشه وجود نداره. ما قصد داریم بی­نهایت­ ها رو کشف و تجربه کنیم.