سبد خرید 0

بازی راز مهمانی دموکریت

بازی راز مهمانی دموکریت

در زمان غرب وحشی، دموکریت، متفکر تحلیلی پیش‌کسوت شهر تصمیم گرفته است یک میهمانی بالماسکه با حضور 7 نفر از متفکران بزرگ تحلیلی شهر آکنیت برگزار کند، میهمانی بعد از گذشت ساعاتی برای میهمانان خسته‌کننده می‌شود. میزبان این میهمانی تصمیم به برگزاری مسابقه‌ای می‌گیرد که کسی هدف آن را نمی‌داند، در همان لحظه دموکریت میهمانان را صدا می‌زند: متفکران تحلیلی بزرگ شهر من، تکنیک‌های تفکر امروز به کمکتون میاد، اسلحه‌هاتون رو آماده کنید! در این بازی می‌آموزید که چطور برای حل مسئله و کشف حقایق از تکنیک‌های تفکر تحلیلی استفاده کنید. مهارت‌های مشاهده، تحلیل اطلاعات، طبقه‌بندی اطلاعات، ریشه‌یابی وقایع، استنتاج و نتیجه‌گیری از مشاهدات آزموده شده و به کمک تکنیک‌ها تقویت می‌شوند.

این دوره چه ویژگی‌های خاصی دارد؟

3Asset 54
تقویت تفکر تحلیلی
استفاده از تکنیک‌ها و مفاهیم تفکر تحلیلی تینکآ
1Asset 25 (2)
مناسب برای مدیران و رهبران آینده
فرصت آزمایش و تقویت مهارت‌های تفکر تحلیلی رهبران آینده
1Asset 28
بازی گروهی سازمانی (هر گروه 5 الی 7 نفر)
محصولی کاربردی برای موثر و لذت بخش کردن حل مسائل سازمانی
1Asset 46
گزارش ارزیابی حرفه‌ای مهارت تینکآ
بازی، فرصت ارزیابی مهارت‌های تفکر تحلیلی، مشاهده و تحلیل داده و مهارت‌های نرم
1Asset 29
افتادن بر روی زمین شنی
تمرین مشاهده، تحلیل داده و کشف دانش از داده

شرکت در این بازی برای شما و سازمانتان مناسب نیست اگر:

  • ،انتظارتان از آموزش، نشستن در کلاس و نوشتن جزوه است
  • ،معتقدید بازی برای کودکان است
  • مسائل پیچیده امروزی را با روش‌های معمول تحلیل قابل حل ،می‌دانید
  • با چالش تحلیل و مشاهده اطلاعات و ریشه‌یابی برای حل .مسئله مواجه نیستید

شرکت در این بازی برای شما و سازمانتان مناسب است اگر:

  • علاقه‌مند به یادگیری هستید اما از روش‌های سنتی و کم‌بازده ،یادگیری خسته‌اید
  • دوست دارید یک فعالیت گروهی هیجان‌انگیز و متفاوت را تجربه کنید،
  • در مشاهده، طبقه بندی و کشف دانش از داده ها و اطلاعات ،سازمانتان با چالش مواجهید
  • ریشه یابی مشکلات به کمک اطلاعات موجود دغدغه ،شماست
  • علاقه دارید برای حل مسائل واقعی دنیای شغلی، مجهز به .تکنیک‌های ساده و اجرایی باشید

به ترتیب چه مراحلی در این دوره طی می‌شود؟

1Asset 39
1) تکمیل فرم ثبت‌نام
فرم ثبت‌نام را پر کنید. در این مرحله شما نیازمندی‌ها و اطلاعات خود را در فرمی که در همین صفحه در دسترس است وارد می‌کنید.
1Asset 38
2) تماس و مشاوره تلفنی اختصاصی
کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پاسخ‌گوی سؤالات شما خواهند بود و همچنین اطلاعات تکمیلی را برای رفع ابهامات شما ارائه می‌دهند تا از تناسب این محصول با نیازهای خود اطمینان حاصل کنید.
1Asset 37
3) آموزش تکنیک‌های تفکر تحلیلی
تکنیک‌هایی که برای شرکت در بازی به آن نیاز دارید، پیش از شرکت در کارگاه از طریق محتوای چندرسانه‌ای به شما آموزش داده می‌شود تا در طول بازی مورد تکرار و تمرین قرار بگیرد.
1Asset 28
4) آماده‌سازی بازیکنان قبل از بازی
برای آنکه افراد آماده ورود به بازی شوند پیش از بازی آموزش می‌بینند و محتوای موردنیاز برای یک بازی حرفه‌ای را دریافت می‌کنند.
1Asset 40
5) اجرای بازی
بازی در محیط سازمان شما با حضور شرکت‌کنندگان معرفی شده در مدت 3 الی 4 ساعت اجرا می‌شود.
1Asset 46
6) ارزیابی بازی شرکت کنندگان توسط داور:
در پایان بازی نیز به کمک داور، طی یک دورهمی صمیمانه، به ارزیابی و مرور آموزشی بازی متناسب با عملکرد هر فرد پرداخته می‌شود تا نکات آموزشی تفکر تحلیلی مرور و کاربست عملی آن ارزیابی شود.
1Asset 27
7) ارزیابی علمی مهارت‌های تفکر و مهارت‌های نرم
باتوجه‌به عملکرد هر یک از بازیکنان در حین بازی و تصمیم‌هایی که در حین کار گروهی اتخاذ می‌کنند یک گزارش فنی از ارزیابی مهارت‌های نرم هر شرکت‌کننده و همچنین تسلط و فراگیری تکنیک ارائه می‌گردد.

فرم ثبت نام

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید فرم مقابل را تکمیل فرمایید تا در اسرع وقت با شما ارتباط گرفته شود یا در غیر این صورت از طریق راه‌های ارتباطی دیگر، با ما در تماس باشید.

تلفن

021-86093406

ایمیل

rachoone.sale@gmail.com

اینستاگرام

سؤالات متداول

چرا علاوه بر دوره آموزشی، شرکت در بازی‌های تینکآ را پیشنهاد می‌کنید؟

آموزش تئوری می‌تواند به آشناسازی ذهن با مفاهیم آموزشی و ساختاردهی به آن کمک شایانی کند. با این‌ وجود کاربست عملی تفکر و مهارت‌های آن که برای تصمیم‌گیری مؤثر مورد نیاز است صرفاً با آموزش به شیوه‌ انتقال دانش اتفاق نمی‌افتد. فضای تعاملی و پرهیجان بازی کمک می‌کند که زمانی که در موقعیت‌های تصمیم‌گیری شبیه‌سازی‌شده قرار می‌گیرید استفاده درست از تکنیک‌ها را با انگیزه فرار از بحران، دریافت پاداش و موفقیت در بازی تمرین کنید.

هر بازی برای چند نفر قابل‌اجراست و چه مدت طول می‌کشد؟

تعداد اعضای گروه در این بازی 5 الی 7 نفر پیشنهاد می‌شود. اجرای هر یک از بازی‌ها، شامل معارفه، آماده‌سازی، انجام بازی، بخش آموزشی و اعلام نهایی نتایج و ارزیابی است. این تجربه برای هر گروه 3 الی 4 ساعت به طول می‌انجامد.

آکنیت کجاست؟

آکنیت کجاست؟ تصور کنید که شهری وجود داشته باشد که در آن تصمیم‌گیری مانند بازی و تفریح لذت‌بخش و ساده باشد. شهری بی‌مکان و زمان که مملو از متفکران بزرگی است که همواره با چالش‌های جذاب و پرهیجان مواجه هستند. شهروندان این شهر تکنیک‌های تفکرهای شش‌گانه تینکآ را آموخته‌اند و از استفاده از آن در زندگی واقعی لذت می‌برند. در آکنیت اتفاق‌های عجیب و غیرمنتظره زیادی می‌افتد، از زمانی که وارد دروازه این شهر شوید به یکی از شخصیت‌های متفکران شهر تبدیل می‌شوید و در آن نقش بازی می‌کنید، شخصیت‌هایی از ماورای زمان و مکان امروز. مکان‌های ناشناخته بسیاری در شهر آکنیت است که به‌مرور تینکآ شما را به آن دعوت خواهد کرد. شخصیت‌های ماجراها به‌ جای قدرت‌های فیزیکی باورنکردنی، ظرفیت ذهنی بالایی دارند و تکنیک‌های زیادی برای تفکر آموخته‌اند و به مخاطب به‌آرامی منتقل می‌کنند. آن‌ها به‌ مرور برای بازی و حل معما از تکنیک‌ها بهره خواهند گرفت.

آیا اجرای بازی در سازمان پیش‌نیاز دارد؟

پیش از اجرای بازی این تکنیک‌ها به‌ صورت ویدئویی به افراد آموزش داده می‌شود. اجرای بازی تنها به محیط فیزیکی اجرای گروهی نیاز دارد.

بازی نقش مخفی چیست؟

در این دسته از بازی‌ها، نقش‌هایی بین بازیکنان تقسیم می‌شود که در طول بازی بر سایر بازیکنان آشکار نیست و باید به کمک نشانه‌ها و اطلاعات موجود در بازی تحلیل و کشف شود. در این دسته از بازی‌ها ممکن است استراتژی بازی‌شناس، ناشناس یا نیمه شناس (دزدیدن نقش و بازی مبهم) را پیش بگیرید.

منظور شما از بازی آموزشی سازمانی تینکآ چیست؟

همه ی ما از دوران کودکی با بازی آشنا هستیم و در حین بازی مهارت‌های متعددی را به صورت ناخودآگاه آموخته‌ایم. بازی‌های گروهی که برای تقویت مهارت‌های شغلی یا دستیابی به اهداف سازمانی باتوجه‌ به یک هدف خاص آموزشی طراحی می‌شود، بازی آموزشی سازمانی نامیده می‌شود. این بازی‌ها برای هر سازمان تا حدودی شخصی‌سازی می‌شوند.

تینکآ، برای تقویت تفکرهای شش‌گانه با استفاده از تئوری‌های بازی‌وارسازی در آموزش سازمان‌ها، بازی‌هایی طراحی کرده است که سبب ارتقای کیفیت برگزاری دوره‌های آموزش و بهسازی کارکنان مطابق با شیوه‌های جدید سازمان‌های موفق در دنیا می‌شود بدین شکل که برای تقویت مهارت‌های تفکر در راستای حل مسئله سازمانی و تصمیم‌گیری مدیریتی، افراد را به سفری در دنیایی متفاوت می‌برد تا افراد بتوانند در یک فضای جذاب و پویا مهارت‌های تصمیم‌گیری خویش را تقویت کنند و آموزشی که تجربه می‌کنند متمرکز بر حل مسائل سازمانی خودشان باشد.

چرا شرکت در این بازی مهارت‌های تفکر تحلیلی را تقویت می‌کند؟

در بازی "راز مهمانی دموکریت" شرکت‌کنندگان با اطلاعات مختلفی در طول بازی مواجه می‌شوند که نیازمند تحلیل و موشکافی دقیق برای رازگشایی از نقاب بر صورت سایر بازیکنان و استراتژی بازی آن‌ها است. افراد برای جمع آوری، ساختاردهی، تحلیل و رازگشایی از اطلاعات و وقایع بازی، به استفاده از تکنیک‌های تفکر تحلیلی نیاز دارند . این تکنیک‌ها به شرکت کنندگان با کمک ابزار چند رسانه‌ای پیش از بازی آموزش داده می‌شوند . استفاده مکرر از تکنیک‌ها با تسهیلگری داور، به افراد کمک می‌کند که برای حل مسئله و تصمیم‌گیری در دنیای واقعی آماده شوند. در پایان گزارش ارزیابی مهارت‌های تفکر تحلیلی در صورت درخواست ارائه می‌گردد.

آیا ما می‌توانیم بازی را در سازمان خودمان اجرا کنیم؟

درصورتی‌که سازمان درخواست اجرای بازی در محیط سازمان خود را داشته باشد، این امر امکان پذیر است. اجرای بازی‌ها پس از مشاوره تلفنی و بازدید حضوری انجام می‌پذیرد.

پیشنهاد ما برای شما

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://rachoone.ir/?p=10678