سبد خرید 0

دوره‌ی آموزش مجازی تفکر سیستمی

دوره‌ی آموزش آنلاین تفکر سیستمی

تفکر سیستمی شیوه نگاه کردن به مجموعه‌ای از اجزا و روابط میان آن‌هاست. نگاه کل‌نگر و سیستمی لازمه بررسی شرایط و برنامه‌ریزی برای آینده است. در دوره تفکر سیستمی تینکآ، شما با حل مسئله با رویکرد سیستمی، مفهوم تفکر و رویکرد سیستمی و نحوه استفاده از آن در زندگی کاری خود آشنا خواهید شد. در پایان این دوره شما قادر خواهید بود که با رویکردی سیستمی به مسائل نگاه کنید، سیستم‌ها را تحلیل کنید و برای برنامه‌ریزی و هدایت اتفاقات آینده آماده شوید.

3System virtual class

استاد این دوره

دکتر ایوب محمدیان تفکر سیستمی

استاد شما در این دوره:

ایوب محمدیان
دکترای مدیریت سیستم‌ها، دانشگاه تهران، 1387
پخش ویدیو

نمونه فیلم تکنیک

فیلم تکنیک تفکر سیستمی (تکنیک علی و معلولی)

هر سیستمی از اجزا و روابط میان اجزا تشکیل شده است. این اجزا می‌توانند علت یا معلول جز دیگری از سیستم باشند. یکی از روش‌هایی که می‌توان براساس آن روابط میان اجزای سیستم را شناسایی کرد، تکنیک روابط علی معلولی است.

پخش ویدیو

نمونه فیلم استاد

ویدئو استاد برای تفکر سیستمی

در این اپیزود به این سوال پاسخ داده می‌شود که اگر تعامل، تاثیر‌گذاری و تاثیر‌پذیری را از اجزای یک سیستم بگیریم، چه چیزی باقی می‌ماند؟!

مناسب برای

این دوره برای افرادی مناسب است که:

  • در سطوح میانی و بالای مدیریتی فعالیت می‌کنند
  • نیاز به دیدی کل‌نگر به مسائل و مشکلات دارند
  • نیاز به حل مسئله در ابعاد سازمان و محیط نزدیک و دور آن دارند
  • باید برای گروهی از افراد تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی کنند.
  •  اتلاف وقت، پول و منابع بالایی در سازمان دارند.
  • نیاز به تحلیل فرایندهای سازمان دارند.
  • سازمان با مشکلات پیچیده و بدساختار مواجه است.

ویژگی‌های برجسته

ویژگی های شاخص

این دوره چه ویژگی‌های خاصی دارد؟‌

1Asset 35
بیش از 120 دقیقه آموزش
1Asset 33
آموزش تعاملی
1Asset 34
آفلاین
1Asset 31
زیر نظر اساتید مجرب
1Asset 32
در دسترس

روندنمای دوره

به ترتیب چه مراحلی در این دوره طی می‌شود؟

روندنما

1Asset 27
1) ثبت نام
ثبت‌نام در این دوره به دو شیوه فردی و گروهی (سازمانی) انجام می‌گیرد.
3Asset 33
2) یادگیری
پس از ثبت نام، نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد و شما به محتوای آموزشی دسترسی خواهید داشت. (لزوم برگزاری دوره در ثبت نام فردی، رسیدن به حد نصاب است)
1Asset 39
3) صدور گواهی
پس از پایان دوره، گواهی‌نامه تینکآ به شما اهدا خواهد شد.

فرم ثبت درخواست برای این دوره

فرم ثبت نام

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید فرم مقابل را تکمیل فرمایید تا در اسرع وقت با شما ارتباط گرفته شود یا در غیر این صورت از طریق راه‌های ارتباطی دیگر، با ما در تماس باشید.

تلفن

021-86093406

ایمیل

info@rachoone.ir

اینستاگرام

سؤالات متداول

سؤالات پر تکرار

دوره‌ی آموزش آنلاین تفکر تینکا چیست؟

دوره‌های آموزش تفکرهای شش‌گانه تینکایی، تفکر خلاق، تفکر تحلیلی، تفکر طراحی، تفکر انتقادی، تفکر سیستمی و تفکر استراتژیک، با هدف آموزش کاربردی مفاهیم تفکر به فراگیران طراحی و تدوین شده است.
در این دوره فراگیران با مفاهیم اولیه تفکر، که توسط اساتید دانشگاه‌های برتر کشور با تجربه عملی در حوزه های مرتبط تدریس می‌شود، آشنا می‌شوند. مرحله بعد فراگیری تکنیک‌های هر تفکر است.
این فرایند به گونه‌ای طراحی شده است که فرد پس از گذراندن دوره می‌تواند برای اجرای مفاهیم فراگرفته شده در دنیای واقعی آماده باشد.

این دوره چه زمانی برگزار می‌شود؟

در صورتی که این دوره برای سازمان یا گروهی از افراد سفارش داده شود، شما می‌توانید در کمترین زمان پس از ثبت نام دوره، فرایند آموزش خود را آغاز کنید. در صورتی که تمایل دارید به صورت فردی در این دوره‌ها شرکت کنید، پس از به حد نصاب رسیدن هر دوره، فرایند آموزش شما آغاز خواهد شد.

چرا باید دوره آموزش تفکر تینکآ را انتخاب کنم؟

دوره‌های آموزش تفکر تینکآ با همکاری تیمی از اساتید دانشگاه‌های برتر و به همراهی گروه‌های حرفه‌ای تهیه محتوای خلاق و به روز طراحی شده است تا بتواند زمینه آموزشی کاربردی را برای فراگیران فراهم کند. دوره‌های آموزش تفکر تینکآ، مرحله اول فرایند یادگیری در تینکآ است. شما پس از یادگیری مفاهیم اولیه در این دوره، برای گذراندن مراحل بعدی و کاربست عملی آموخته‌های خود آماده می‌شوید. به این صورت پس از گذراندن فرایند کامل یادگیری، شما قادر خواهید بود که مفاهیم فراگرفته را به صورت عملی و کاربردی در زندگی فردی و کاری خود پیاده‌سازی کنید.

افراد شرکت کننده در این دوره چه مهارت‌هایی را کسب خواهند کرد؟

پس از شرکت در دوره‌های آموزش تفکر سیستمی تینکآ، شما می‌توانید با دیدی کل‌نگر به مسائل و مشکلات نگاه کنید، سیستم را بشناسید، اجزا و روابط میان آن‌ها را بررسی و برای آن برنامه‌ریزی کنید.

فرایند آموزش در این دوره چگونه است؟

این دوره با مشاهده فیلم‌های آموزشی مفاهیم اولیه تفکر و سپس تکنیک‌های مربوطه، آغاز می‌شود. در کنار فیلم‌های آموزشی، دفترچه تکینک تینکآ، کاربرگ‌های تینکآ و تینکآ پلاس به شما در یادگیری بیشتر و موثرتر کمک خواهند کرد.

آیا این دوره نیاز به دوره‌های مکمل دارد؟

فرایند آموزش و تسلط بر آن در تینکآ به گونه‌ای طراحی شده است که مخاطب پس از یادگیری مفاهیم اولیه، باید در بستری عملی، مفاهیم فراگرفته را پیاده‌سازی کند تا برای کاربست عملی این مفاهیم در زندگی، آماده شود. پیشنهاد ما به شما ادامه فرایند یادگیری با انتخاب دوره‌های عملی تینکآ شامل کارگا‌ها یا بازی‌های تینکآ است.

آیا پس از پایان این دوره گواهی‌نامه دریافت می‌کنیم؟

پس از گذراندن دوره آموزش تفکر تینکآ، شما گواهی پایان دوره را دریافت خواهید کرد. از این گواهی می‌توانید برای راه‌یابی به مراحل بعدی آموزش استفاده کنید.

دوره‌های مشابه

پیشنهاد ما برای شما

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://rachoone.ir/?p=10453