سبد خرید 0

دوره‌ی آموزش مجازی تفکر استراتژیک

دوره‌ی آموزش آنلاین تفکر استراتژیک

تفکر استراتژیک فرایندی است که از تمرکز بر هدف و مقصد شروع شده و با رویکردی کل‌نگر به تصویر آینده و سناریوپردازی می‌پردازد تا در مقابل اتفاقات آتی، آمادگی ایجاد کند. دوره آموزش تفکر استراتژیک تینکآ، شما را با مفهوم استراتژی و تفکر استراتژیک آشنا می‌کند، به گونه‌ای که در پایان این دوره شما قادر خواهید بود با مجهز شدن به مهارت‌های تفکر استراتژیک و ابزارهای آن، شرایط فعلی کسب‌و‌کار خود را تحلیل و برای آینده مطلوب و دلخواه‌تان برنامه‌ریزی کنید.

تفکر استراتژیک

استاد این دوره

دکتر سروش قاضی نوری تفکر استراتژیک

استاد شما در این دوره:

سید سروش قاضی نوری نایینی
دکترای مدیریت تولید و عملیات، دانشگاه علامه طباطبایی، 1390
پخش ویدیو

نمونه فیلم تکنیک

فیلم تکنیک تفکر استراتژیک (تکنیک پورتر)

برای عرضه یک محصول در بازار باید چه عواملی را در نظر گرفت؟ مایکل پورتر برای بررسی وضعیت رقابت در بازار 5 نیروی قدرت چانه‌زنی مشتریان، قدرت چانه‌زنی تأمین‌کنندگان، قدرت رقبای موجود، تازه واردان و تهدید جایگزین‌ها را معرفی می‌کند. هرکدام از این نیروها چه ابعادی دارند و چگونه باید مورد بررسی قرار بگیرند؟

پخش ویدیو

نمونه فیلم استاد

ویدئو استاد برای تفکر استراتژیک

استراتژی یعنی از بین گزینه های خوب بتوانیم انتخاب کنیم. در این   اپیزود با انتخاب از میان مسیرها و ایده‌های مختلف آشنا می‌شوید

مناسب برای

این دوره برای افرادی مناسب است که:

  • در سطوح بالای مدیریتی فعالیت می‌کنند
  • باید برای آینده تصمیم گیری و برنامه‌ریزی کنند
  • برای حفظ مزیت رقابتی به تحلیل محیط بیرونی و درونی سازمان نیاز دارند
  • هدفگذاری و تعیین خط مشی برای یک سیستم یا گروه را بر عهده دارند
  • برای آینده‌نگاری سازمان‌شان نیاز به سناریو‌پردازی دارند

ویژگی‌های برجسته

ویژگی های شاخص

این دوره چه ویژگی‌های خاصی دارد؟‌

1Asset 35
بیش از 120 دقیقه آموزش
1Asset 33
آموزش تعاملی
1Asset 34
آفلاین
1Asset 31
زیر نظر اساتید مجرب
1Asset 32
در دسترس

روندنمای دوره

به ترتیب چه مراحلی در این دوره طی می‌شود؟

روندنما

1Asset 27
1) ثبت نام
ثبت نام در این دوره به دو شیوه فردی و گروهی (سازمانی) انجام می‌گیرد.
3Asset 33
2) یادگیری
پس از ثبت نام، نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد و شما به محتوای آموزشی دسترسی خواهید داشت. (لزوم برگزاری دوره در ثبت نام فردی، رسیدن به حد نصاب است)
1Asset 39
3) صدور گواهی
پس از پایان دوره، گواهی‌نامه تینکآ به شما اهدا خواهد شد.

فرم ثبت درخواست برای این دوره

فرم ثبت نام

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید فرم مقابل را تکمیل فرمایید تا در اسرع وقت با شما ارتباط گرفته شود یا در غیر این صورت از طریق راه‌های ارتباطی دیگر، با ما در تماس باشید.

تلفن

021-86093406

ایمیل

info@rachoone.ir

اینستاگرام

سؤالات متداول

سؤالات پر تکرار

دوره ی آموزش آنلاین تفکر تینکآ چیست؟

دوره‌های آموزش تفکر‌های شش‌گانه تینکایی، تفکر خلاق، تفکر تحلیلی، تفکر طراحی، تفکر انتقادی، تفکر سیستمی و تفکر استراتژیک، با هدف آموزش کاربردی مفاهیم تفکر به فراگیران طراحی و تدوین شده است.
در این دوره فراگیران با مفاهیم اولیه تفکر، که توسط اساتید دانشگاه‌های برتر کشور با تجربه عملی در حوزه‌های مرتبط تدریس می‌شود، آشنا می‌شوند. مرحله بعد فراگیری تکنیک‌های هر تفکر است.
این فرایند به گونه‌ای طراحی شده است که فرد پس از گذراندن دوره می‌تواند برای اجرای مفاهیم فراگرفته شده در دنیای واقعی آماده باشد.

این دوره چه زمانی برگزار می‌شود؟

در صورتی که این دوره برای سازمان یا گروهی از افراد سفارش داده شود، شما می‌توانید در کمترین زمان پس از ثبت‌نام دوره، فرایند آموزش خود را آغاز کنید. در صورتی که تمایل دارید به صورت فردی در این دوره‌ها شرکت کنید، پس از به حد نصاب رسیدن هر دوره، فرایند آموزش شما آغاز خواهد شد.

چرا باید دوره آموزش تفکر تینکآ را انتخاب کنم؟

دوره‌های آموزش تفکر تینکآ با همکاری تیمی از اساتید دانشگاه های برتر و به همراهی گروه‌های حرفه‌ای تهیه محتوای خلاق و به روز، طراحی شده است تا بتواند زمینه آموزشی کاربردی را برای فراگیران فراهم کند. دوره‌های آموزش تفکر تینکآ، مرحله اول فرایند یادگیری در تینکآ است. شما پس از یادگیری مفاهیم اولیه در این دوره، برای گذراندن مراحل بعدی و کاربست عملی آموخته‌های خود آماده می‌شوید. به این صورت پس از گذراندن فرایند کامل یادگیری، شما قادر خواهید بود که مفاهیم فراگرفته را به صورت عملی و کاربردی در زندگی فردی و کاری خود پیاده سازی کنید.

افراد شرکت کننده در این دوره چه مهارت‌هایی را کسب خواهند کرد؟

پس از شرکت در دوره‌های آموزش تفکر استراتژی تینکآ، شما می‌توانید با در نظر گرفتن شرایط محیط درونی و بیرونی و عوامل موثر بر وضعیت شما در هر مورد، برای آینده برنامه‌ریزی کنید.

فرایند آموزش در این دوره چگونه است؟

این دوره با مشاهده فیلم‌های آموزشی مفاهیم اولیه تفکر و سپس تکنیک‌های مربوطه، آغاز می‌شود. در کنار فیلم‌های آموزشی، دفترچه تکینک تینکآ، کاربرگ‌های تینکآ و تینکآ پلاس به شما در یادگیری بیشتر و موثرتر کمک خواهند کرد.

آیا این دوره نیاز به دوره‌های مکمل دارد؟

فرایند آموزش و تسلط بر آن در تینکآ به گونه‌ای طراحی شده است که مخاطب پس از یادگیری مفاهیم اولیه، باید در بستری عملی، مفاهیم فراگرفته را پیاده‌سازی کند تا برای کاربست عملی این مفاهیم در زندگی، آماده شود. پیشنهاد ما به شما ادامه فرایند یادگیری با انتخاب دوره‌های عملی تینکآ شامل کارگاه‌ها یا بازی‌های تینکآ است.

آیا پس از پایان این دوره گواهی‌نامه دریافت می‌کنیم؟

پس از گذراندن دوره آموزش تفکر تینکآ، شما گواهی پایان دوره را دریافت خواهید کرد. از این گواهی می‌توانید برای راهیابی به مراحل بعدی آموزش استفاده کنید.

دوره‌های مشابه

پیشنهاد ما برای شما

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://rachoone.ir/?p=10454