سبد خرید 0

دوره‌ی آموزش مجازی تفکر طراحی

دوره‌ی آموزش آنلاین تفکر طراحی

تفکر طراحی، طراحی خدمت یا کالا متناسب با نیاز مشتری است. شناسایی نیازهای مشتریان و ارائه خدمت یا محصول مطلوب به آنها، رویای هر سازمان و کسب‌و‌کار است. اما چرا سازمان ها به تفکر طراحی نیاز دارند؟ تفکر طراحی به شما و کسب‌و‌کار شما چه کمکی خواهد کرد؟ چگونه می‌توانید از تفکر طراحی به نفع کسب‌و‌کار خود استفاده کنید؟ برای یافتن پاسخ این سوالات می‌توانید از دوره آموزش تفکر طراحی تینکآ استفاده کنید.

دوره آموزشی تفکر طراحی

استاد این دوره

دکتر محمد ابویی اردکان

استاد شما در این دوره:

محمد ابویی اردکان
دکتری مدیریت سیستم‌ها، دانشگاه تهران، 1385
پخش ویدیو

نمونه فیلم تکنیک

فیلم تکنیک تفکر طراحی (تکنیک پرسونا)

برای چه کسانی محصول یا خدمت خود را طراحی می‌کنید؟ این افراد چه نیازها و ویژگی هایی دارند؟ پرسونا، شخصیتی است که بر اساس تحقیقات انجام شده تعریف می‌شود تا بتواند به طراح در زمینه طراحی خدمت یا محصول کمک کند. اما چگونه باید پرسونا ساخت و از آن در فرایند طراحی استفاده کرد؟

پخش ویدیو

نمونه فیلم استاد

ویدئو استاد برای تفکر طراحی

نزدیک به 7 دهه است که تفکر طراحی در زندگی انسان نقش مهمی ایفا می‌کند. در این اپیزود تاریخچه تفکر طراحی را از دهه 60 تا امروز مرور می‌کنیم.

مناسب برای

این دوره برای افرادی مناسب است که:

  • به رفع نیاز و خواسته‌های مشتریان کسب‌و‌کار خود اهمیت می‌دهند
  • خدمت یا محصولی را ارائه می‌دهند
  • به جذب و حفظ مشتریان خود اهمیت می‌دهند
  • به دنبال ارائه راه حلی کارآمد و مفید برای یک مسئله یا چالش هستند. سازمان هایی که نیاز به ابزاری برای تغییر دادن فرهنگ شان هستند.

ویژگی‌های برجسته

ویژگی های شاخص

این دوره چه ویژگی‌های خاصی دارد؟‌

1Asset 35
بیش از 120 دقیقه آموزش
1Asset 33
آموزش تعاملی
1Asset 34
آفلاین
1Asset 31
زیر نظر اساتید مجرب حوزه
1Asset 32
در دسترس

روندنمای دوره

به ترتیب چه مراحلی در این دوره طی می‌شود؟

روندنما

1Asset 27
1) ثبت نام
ثبت نام در این دوره به دو شیوه فردی و گروهی (سازمانی) انجام می‌گیرد.
3Asset 33
2) یادگیری
پس از ثبت نام، نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد و شما به محتوای آموزشی دسترسی خواهید داشت. (لزوم برگزاری دوره در ثبت نام فردی، رسیدن به حد نصاب است)
1Asset 39
3) صدور گواهی
پس از پایان دوره، گواهی نامه تینکآ به شما اهدا خواهد شد.

فرم ثبت درخواست برای این دوره

فرم ثبت نام

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید فرم مقابل را تکمیل فرمایید تا در اسرع وقت با شما ارتباط گرفته شود یا در غیر این صورت از طریق راه‌های ارتباطی دیگر، با ما در تماس باشید.

تلفن

021-86093406

ایمیل

info@rachoone.ir

اینستاگرام

سؤالات متداول

سؤالات پر تکرار

دوره ی آموزش آنلاین تفکر تینکا چیست؟

دوره های آموزش تفکر های ششگانه تینکایی، تفکر خلاق، تفکر تحلیلی، تفکر طراحی، تفکر انتقادی، تفکر سیستمی و تفکر استراتژیک، با هدف آموزش کاربردی مفاهیم تفکر به فراگیران طراحی و تدوین شده است.
در این دوره فراگیران با مفاهیم اولیه تفکر، که توسط اساتید دانشگاه های برتر کشور با تجربه عملی در حوزه های مرتبط تدریس می‌شود، آشنا می‌شوند. مرحله بعد فراگیری تکنیک های هر تفکر است.
این فرایند به گونه ای طراحی شده است که فرد پس از گذارندن دوره میتواند برای اجرای مفاهیم فراگرفته شده در دنیای واقعی آماده باشد.

این دوره چه زمانی برگزار میشود؟

در صورتی که این دوره برای سازمان و یا گروهی از افراد سفارش داده شود، شما می‌توانید در کمترین زمان پس از ثبت نام دوره، فرایند آموزش خود را آغاز کنید. در صورتی که تمایل دارید به صورت فردی در این دوره ها شرکت کنید، پس از به حد نصاب رسیدن هر دوره، فرایند آموزش شما آغاز خواهد شد.

چرا باید دوره آموزش تفکر تینکآ را انتخاب کنم؟

دوره های آموزش تفکر تینکآ با همکاری تیمی از اساتید دانشگاه های برتر و به همراهی گروه های حرفه‌ای تهیه محتوای خلاق و به روز، طراحی شده است تا بتواند زمینه آموزشی کاربردی را برای فراگیران فراهم کند. دوره های آموزش تفکر تینکآ، مرحله اول فرایند یادگیری در تینکآ است. شما پس از یادگیری مفاهیم اولیه در این دوره، برای گذراندن مراحل بعدی و کاربست عملی آموخته های خود آماده می‌شوید. به این صورت پس از گذراندن فرایند کامل یادگیری، شما قادر خواهید بود که مفاهیم فراگرفته را به صورت عملی و کاربردی در زندگی فردی و کاری خود پیاده سازی کنید.

افراد شرکت کننده در این دوره چه مهارت هایی را کسب خواهند کرد؟

پس از شرکت در دوره آموزش تفکر طراحی تینکآ، شما میتوانید نیازهای مشتریان خود را بهتر بشناسید و محصولات و خدمات خود را مطابق با نیاز آن ها طراحی و عرضه کنید.

فرایند آموزش در این دوره چگونه است؟

این دوره با مشاهده فیلم های آموزشی مفاهیم اولیه تفکر و سپس تکنیک‌های مربوطه، آغاز می‌شود. در کنار فیلم های آموزشی، دفترچه تکینک تینکآ، کاربرگ های تینکآ و تینکآ پلاس به شما در یادگیری بیشتر و موثر تر کمک خواهند کرد.

آیا این دوره نیاز به دوره های مکمل دارد؟

فرایند آموزش و تسلط بر آن در تینکآ به گونه ای طراحی شده است که مخاطب پس از یادگیری مفاهیم اولیه، باید در بستری عملی، مفاهیم فراگرفته را پیاده سازی کند تا برای کاربست عملی این مفاهیم در زندگی، آماده شود. پیشنهاد ما به شما ادامه فرایند یادگیری با انتخاب دوره های عملی تینکآ شامل کارگاه ها یا بازی های تینکآ است.

آیا پس از پایان این دوره گواهی نامه دریافت می‌کنیم؟

پس از گذراندن دوره آموزش تفکر تینکآ، شما گواهی پایان دوره را دریافت خواهید کرد. از این گواهی میتوانید برای راهیابی به مراحل بعدی آموزش استفاده کنید.

دوره‌های مشابه

پیشنهاد ما برای شما

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://rachoone.ir/?p=10451