سبد خرید 0

دوره‌ی آموزش مجازی تفکر خلاق

دوره‌ی آموزش آنلاین تفکر خلاق

خلاقیت فرایند تولید ایده های متعدد و معنادار است. استفاده از خلاقیت در زندگی، نیازمند تجربه و خبرگی در دانش تخصصی، آشنایی با مهارت های تفکر خلاق و نهایتا داشتن انگیزه برای حل مسئله است. دوره آموزش تفکر خلاق تینکآ، با آموزش ابعاد مختلف تفکر خلاق از جمله منابع کسب خلاقیت، ویژگی های افراد خلاق و ابعاد مورد نیاز برای پرورش خلاقیت درونی، به شما کمک می کند تا بتوانید در مواجهه با شرایط مختلف، راه حل ها و ایده های خلاقانه پیدا کنید.

تفکر خلاق

استاد این دوره

دکتر محمد ابویی اردکان

استاد شما در این دوره:

محمد ابویی اردکان
دکتری مدیریت سیستم‌ها، دانشگاه تهران، 1385
پخش ویدیو

نمونه فیلم تکنیک

فیلم تکنیک تفکر خلاق (تکنیک چی میشد اگه)

تکنیک "چی میشد اگر" با الهام گرفتن از مفهوم درنگ خلاق، کمک میکند تا با فکر کردن به ایده های ناممکن به راه حل ها و ایده های جدید برسیم.

پخش ویدیو

نمونه فیلم استاد

ویدئو استاد برای تفکر خلاق

یکی از سرفصل‌های مهم آموزش تفکر خلاق، منابع خلاقیت است که در این اپیزود به یکی از آن‌ها اشاره شده است.

مناسب برای

این دوره برای افرادی مناسب است که:

  • نیاز به ایده پردازی های جدید، خلاقانه و متعدد دارند.
  • دوست دارند زندگی فردی و شغلی خلاقانه تری داشته باشند و تفکر خلاق را به صورت عملی وارد زندگی خود کنند.
  • در مشاغلی که نیاز به طراحی و ایده پردازی دارند، فعالیت می‌کنند.
  • در سطوح مدیریتی فعالیت می‌کنند و میخواهند محیط کاری خلاقانه، پویا و فعال داشته باشند.
  • افرادی که به دنبال ارائه راه حل های جدید و خلاقانه در زمینه های مختلف هستند.

ویژگی‌های برجسته

ویژگی های شاخص

این دوره چه ویژگی‌های خاصی دارد؟‌

1Asset 35
بیش از 140 دقیقه آموزش
1Asset 33
آموزش تعاملی
1Asset 34
آفلاین
1Asset 31
زیر نظر اساتید مجرب
1Asset 32
در دسترس

روندنمای دوره

به ترتیب چه مراحلی در این دوره طی می‌شود؟

روندنما

1Asset 27
1) ثبت نام
ثبت نام در این دوره به دو شیوه فردی و گروهی (سازمانی) انجام می‌گیرد.
3Asset 33
2) یادگیری
پس از ثبت نام، نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد و شما به محتوای آموزشی دسترسی خواهید داشت. (لزوم برگزاری دوره در ثبت نام فردی، رسیدن به حد نصاب است)
1Asset 39
3) صدور گواهی
پس از پایان دوره، گواهی نامه تینکآ به شما اهدا خواهد شد.

فرم ثبت درخواست برای این دوره

فرم ثبت نام

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید فرم مقابل را تکمیل فرمایید تا در اسرع وقت با شما ارتباط گرفته شود یا در غیر این صورت از طریق راه‌های ارتباطی دیگر، با ما در تماس باشید.

تلفن

021-86093406

ایمیل

info@rachoone.ir

اینستاگرام

سؤالات متداول

سؤالات پر تکرار

دوره ی آموزش آنلاین تفکر تینکا چیست؟

دوره های آموزش تفکر های ششگانه تینکایی، تفکر خلاق، تفکر تحلیلی، تفکر طراحی، تفکر انتقادی، تفکر سیستمی و تفکر استراتژیک، با هدف آموزش کاربردی مفاهیم تفکر به فراگیران طراحی و تدوین شده است.
در این دوره فراگیران با مفاهیم اولیه تفکر، که توسط اساتید دانشگاه های برتر کشور با تجربه عملی در حوزه های مرتبط تدریس می‌شود، آشنا می٬شوند. مرحله بعد فراگیری تکنیک های هر تفکر است.
این فرایند به گونه ای طراحی شده است که فرد پس از گذارندن دوره میتواند برای اجرای مفاهیم فراگرفته شده در دنیای واقعی آماده باشد.

این دوره چه زمانی برگزار می‌شود؟

در صورتی که این دوره برای سازمان و یا گروهی از افراد سفارش داده شود، شما می‌توانید در کمترین زمان پس از ثبت نام دوره، فرایند آموزش خود را آغاز کنید. در صورتی که تمایل دارید به صورت فردی در این دوره ها شرکت کنید، پس از به حد نصاب رسیدن هر دوره، فرایند آموزش شما آغاز خواهد شد.

چرا باید دوره آموزش تفکر تینکآ را انتخاب کنم؟

دوره های آموزش تفکر تینکآ با همکاری تیمی از اساتید دانشگاه های برتر و به همراهی گروه های حرفه‌ای تهیه محتوای خلاق و به روز، طراحی شده است تا بتواند زمینه آموزشی کاربردی را برای فراگیران فراهم کند. دوره های آموزش تفکر تینکآ، مرحله اول فرایند یادگیری در تینکآ است. شما پس از یادگیری مفاهیم اولیه در این دوره، برای گذراندن مراحل بعدی و کاربست عملی آموخته های خود آماده می‌شوید. به این صورت پس از گذراندن فرایند کامل یادگیری، شما قادر خواهید بود که مفاهیم فراگرفته را به صورت عملی و کاربردی در زندگی فردی و کاری خود پیاده سازی کنید.

افراد شرکت‌کننده در این دوره چه مهارت هایی را کسب خواهند کرد؟

پس از شرکت در دوره اموزش تفکر خلاق تینکآ، شما میتوانید با پرورش قوه خلاقیت خود، ایده های متعدد با رویکردی متفاوت و خلاقانه را ارائه کنید و برای حل مسئله خلاقانه آماده شوید.

فرایند آموزش در این دوره چگونه است؟

این دوره با مشاهده فیلم های آموزشی مفاهیم اولیه تفکر و سپس تکنیک‌های مربوطه، آغاز می‌شود. در کنار فیلم های آموزشی، دفترچه تکینک تینکآ، کاربرگ های تینکآ و تینکآ پلاس به شما در یادگیری بیشتر و موثر تر کمک خواهند کرد.

آیا این دوره نیاز به دوره های مکمل دارد؟

فرایند آموزش و تسلط بر آن در تینکآ به گونه ای طراحی شده است که مخاطب پس از یادگیری مفاهیم اولیه، باید در بستری عملی، مفاهیم فراگرفته را پیاده سازی کند تا برای کاربست عملی این مفاهیم در زندگی، آماده شود. پیشنهاد ما به شما ادامه فرایند یادگیری با انتخاب دوره های عملی تینکآ شامل کارگاه ها یا بازی های تینکآ است.

آیا پس از پایان این دوره گواهی نامه دریافت می‌کنیم؟

پس از گذراندن دوره آموزش تفکر تینکآ، شما گواهی پایان دوره را دریافت خواهید کرد. از این گواهی میتوانید برای راهیابی به مراحل بعدی آموزش استفاده کنید.

دوره‌های مشابه

پیشنهاد ما برای شما

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://rachoone.ir/?p=10444