سبد خرید 0

کارگاه تفکر تحلیلی

کارگاه تفکر تحلیلی

در این کارگاه شما با جایگاه مهم تفکر تحلیلی در فرایند حل مسئله آشنا می شوید و با ابزارها و تکنیک های این تفکر به حل مسائل سازمان خودتان می پردازید. آشنایی با نحوه ی شرح و بسط مسائل برای جمع آوری اطلاعات و بررسی گزینه های محتمل برای رسیدن به راه حل مناسب از دستاوردهای مهم این کارگاه برای شما است. آشنایی با برنامه های بهبود ، پارادوکس بهبود و برنامه ریزی عملیاتی جهت استقرار راهکارهای بهبود که از مسائل مهم سازمان هاست سرفصل های مهم این کارگاه را تشکیل می دهند.

کارگاه تفکر تحلیلی

فرم ثبت درخواست برای این دوره

فرم ثبت نام

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید فرم مقابل را تکمیل فرمایید تا در اسرع وقت با شما ارتباط گرفته شود یا در غیر این صورت از طریق راه‌های ارتباطی دیگر، با ما در تماس باشید.

تلفن

021-86093406

ایمیل

info@rachoone.ir

اینستاگرام

سؤالات متداول

سؤالات پر تکرار

ایا برای شرکت در این کارگاه، پیش نیازی وجود دارد؟

در مدل جامع آموزش تفکر تینکآ تفکر تحلیلی همراه با تفکر خلاق پیش نیاز تمام تفکرها است. تکنیک های اموزش داده شده در این کارگاه برای کارگاه حل مسئله و تصمیم گیری بسیار مفید هستند.

کارگاه در چه مکانی برگزار میشود؟

مکان برگزاری کارگاه متناسب با درخواست سازمان شما تعیین می شود.

آیا در کارگاه، ممکن است مسائل و مشکلات سازمان ما مورد بررسی قرار بگیرند؟

کارگاه تفکر تحلیلی مبتنی بر فرایند حل مسائل سازمان شما طراحی و اجرا می شود و طی دوره شما می توانید از تکنیک هایی که فراگرفته اید برای حل مسائل استفاده و نتیجه کاربست عملی آموخته هایتان را تجربه نمایید.

این کارگاه برای حل چه نوع مسائلی در سازمان مناسب است؟

بيشترين بخش ناكامي‌هاي سازمان‌ها به دليل كارهايي است كه انجام نداده‌اند نه به دليل كارهايي كه انجام داده‌اند . این کارگاه برای سازمان هایی که فعالیت های جاری شان در راستای اهداف سازمان نیست و نیاز به برنامه بهبود دارند پیشنهاد می شود.

دوره‌های مشابه

پیشنهاد ما برای شما

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://rachoone.ir/?p=10443