سبد خرید 0

دوره‌ی آموزش مجازی تفکر تحلیلی

دوره‌ی آموزش آنلاین تفکر تحلیلی

تفکر تحلیلی مهارت روبه‌رو شدن و حل یک مسئه با کمک جمع‌آوری داده‌ها و بررسی اطلاعات است. در دوره آموزش تفکر تحلیلی تینکآ، شما با یادگیری فرایند حل مسئله و بررسی هر یک از مراحل آن به کمک مثال‌های ملموس، به این مهارت مجهز خواهید شد. در پایان این دوره، با فراگیری ابزارهای لازم برای حل مسئله و پرورش ویژگی‌های تحلیلی خود، می‌توانید هر مسئله‌ای را در زندگی فردی یا کاری خود شناسایی کرده، آن را به اجزای کوچک‌تر تقسیم کنید و برای آن راه حلی مناسب ارائه دهید.

تفکر تحلیلی

استاد این دوره

دکتر جلیل حیدری دهوئی/ تفکر تحلیلی

استاد شما در این دوره:

جلیل حیدری دهوئی
دکترای صنایع، دانشگاه امیرکبیر، 1389
پخش ویدیو

نمونه فیلم تکنیک

فیلم تکنیک تفکر تحلیلی(تکنیک پارتو)

اگر به شما می‌گفتند که 80 درصد مشکلات شما مربوط به تنها 20 درصد از عملکرد شما هستند، چه واکنشی نشان می دادید؟ پارتو یا قانون 20:80 بر این اساس استوار است. این تکنیک کمک می‌کند که این عوامل را شناسایی کرده و براساس آن تصمیم بگیرید.

پخش ویدیو

نمونه فیلم استاد

ویدئو استاد برای تفکر تحلیلی

اولین مرحله در فرایند حل مسئله، شناسایی درست مسئله است. دراین اپیزود با استفاده از مثال‌های مختلف، شیوه درست شناسایی مسئله، آموزش داده می‌شود.

مناسب برای

این دوره برای افرادی مناسب است که:

  • نیاز به تحلیل اطلاعات و تصمیم گیری بر اساس آن دارند
  • به دنبال روش‌های جدید و کارآمد برای حل مسئله هستند
  • می‌خواهند مهارت تحلیل و حل مسئله خود را تقویب کنند
  • در زندگی شغلی خود به تحلیل آمارها و استفاده درست از اطلاعات نیاز دارند.

ویژگی‌های برجسته

ویژگی های شاخص

این دوره چه ویژگی‌های خاصی دارد؟‌

1Asset 35
بیش از 140 دقیقه آموزش
1Asset 33
آموزش تعاملی
1Asset 34
آفلاین
1Asset 31
زیر نظر اساتید مجرب
1Asset 32
در دسترس

روندنمای دوره

به ترتیب چه مراحلی در این دوره طی می‌شود؟

روندنما

1Asset 27
1) ثبت نام
ثبت نام در این دوره به دو شیوه فردی و گروهی (سازمانی) انجام می‌گیرد.
3Asset 33
2) یادگیری
پس از ثبت نام، نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد و شما به محتوای آموزشی دسترسی خواهید داشت. (لزوم برگزاری دوره در ثبت نام فردی، رسیدن به حد نصاب است)
1Asset 39
3) صدور گواهی
پس از پایان دوره، گواهی‌نامه تینکآ به شما اهدا خواهد شد.

فرم ثبت درخواست برای این دوره

فرم ثبت نام

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید فرم مقابل را تکمیل فرمایید تا در اسرع وقت با شما ارتباط گرفته شود یا در غیر این صورت از طریق راه‌های ارتباطی دیگر، با ما در تماس باشید.

تلفن

021-86093406

ایمیل

info@rachoone.ir

اینستاگرام

سؤالات متداول

سؤالات پر تکرار

دوره‌ی آموزش آنلاین تفکر تینکا چیست؟

دوره‌های آموزش تفکرهای شش‌گانه تینکایی، تفکر خلاق، تفکر تحلیلی، تفکر طراحی، تفکر انتقادی، تفکر سیستمی و تفکر استراتژیک، با هدف آموزش کاربردی مفاهیم تفکر به فراگیران طراحی و تدوین شده است.
در این دوره فراگیران با مفاهیم اولیه تفکر، که توسط اساتید دانشگاه‌های برتر کشور با تجربه عملی در حوزه‌های مرتبط تدریس می‌شود، آشنا می‌شوند. مرحله بعد فراگیری تکنیک‌های هر تفکر است.
این فرایند به گونه‌ای طراحی شده است که فرد پس از گذراندن دوره می‌تواند برای اجرای مفاهیم فراگرفته شده در دنیای واقعی آماده باشد.

این دوره چه زمانی برگزار می‌شود؟

در صورتی که این دوره برای سازمان یا گروهی از افراد سفارش داده شود، شما می‌توانید در کمترین زمان پس از ثبت نام دوره، فرایند آموزش خود را آغاز کنید. در صورتی که تمایل دارید به صورت فردی در این دوره‌ها شرکت کنید، پس از به حد نصاب رسیدن هر دوره، فرایند آموزش شما آغاز خواهد شد.

چرا باید دوره آموزش تفکر تینکآ را انتخاب کنم؟

دوره‌های آموزش تفکر تینکآ با همکاری تیمی از اساتید دانشگاه‌های برتر و به همراهی گروه‌های حرفه‌ای تهیه محتوای خلاق و به روز، طراحی شده است تا بتواند زمینه آموزشی کاربردی را برای فراگیران فراهم کند. دوره‌های آموزش تفکر تینکآ، مرحله اول فرایند یادگیری در تینکآ است. شما پس از یادگیری مفاهیم اولیه در این دوره، برای گذراندن مراحل بعدی و کاربست عملی آموخته‌های خود آماده می‌شوید. به این صورت پس از گذراندن فرایند کامل یادگیری، شما قادر خواهید بود که مفاهیم فراگرفته را به صورت عملی و کاربردی در زندگی فردی و کاری خود پیاده‌سازی کنید.

افراد شرکت‌کننده در این دوره چه مهارت‌هایی را کسب خواهند کرد؟

پس از شرکت در دوره آموزش تفکر تحلیلی تینکآ، شما می‌توانید با اطلاعات اطراف خود را با دیدی متفاوت تحلیل و بررسی و راه‌حل‌هایی کارآمد برای حل مسائل خود ارائه دهید.

فرایند آموزش در این دوره چگونه است؟

این دوره با مشاهده فیلم‌های آموزشی مفاهیم اولیه تفکر و سپس تکنیک‌های مربوطه، آغاز می‌شود. در کنار فیلم‌های آموزشی، دفترچه تکینک تینکآ، کاربرگ‌های تینکآ و تینکآ پلاس به شما در یادگیری بیشتر و موثرتر کمک خواهند کرد.

آیا این دوره نیاز به دوره‌های مکمل دارد؟

فرایند آموزش و تسلط بر آن در تینکآ به گونه‌ای طراحی شده است که مخاطب پس از یادگیری مفاهیم اولیه، باید در بستری عملی، مفاهیم فراگرفته را پیاده سازی کند تا برای کاربست عملی این مفاهیم در زندگی، آماده شود. پیشنهاد ما به شما ادامه فرایند یادگیری با انتخاب دوره‌های عملی تینکآ شامل کارگاه‌ها یا بازی‌های تینکآ است.

آیا پس از پایان این دوره گواهی‌نامه دریافت می‌کنیم؟

پس از گذراندن دوره آموزش تفکر تینکآ، شما گواهی پایان دوره را دریافت خواهید کرد. از این گواهی می‌توانید برای راهیابی به مراحل بعدی آموزش استفاده کنید.

دوره‌های مشابه

پیشنهاد ما برای شما

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://rachoone.ir/?p=10450