تیزر ماراتن دکتری

1.3 Asset 4

خرید فایل وبینار

"ماراتن دکتری"

اطلاع از برنامه‌های آتی پژوهد

اگر علاقه‌مند به آشنایی با ماراتن دکتری هستید، از شما دعوت می‌کنیم فایل وبینار ماراتن دکتری را تماشا کنید. فایل وبینار، شامل محتوای باکیفیت وبینار ماراتن دکتری به مدت 140 دقیقه است. در بخش اول دکتر محمد ابویی اردکان، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، مفهوم ماراتن دکتری را تشریح می‌کند. در بخش دوم دکتر داتیس خواجه ئیان و دکتر ابویی اردکان در خصوص مسائل دانشجویان دکتری در مسیر ماراتن به گفتگو می‌نشینند.

برای خرید فایل وبینار ماراتن دکتری دو مرحله زیر را طی کنید.

1-     مبلغ چهل هزار تومان را به حساب زیر واریز نمایید.

شماره کارت بانکی 5029387010026620 یا شماره حساب 0105430096005 بانک دی، به نام گروه پژوهشی مدیریت راهبردی و عملکرد راچونه

2- تصویر رسید واریز را از طریق واتساپ به شماره موبایل 09368030201 یا ایمیل rachoonegroup@gmail.com ارسال نمایید. با توجه به ساعت ارسال تصویر رسید، کارشناسان ما حداکثر طی 12 ساعت لینک دانلود ویدیو وبینار را برای شما ارسال می‌نمایند.

امیدواریم از این دوره آموزشی بهره ببرید. سوالات خود را می‌توانید به ایمیل rachoonegroup@gmail.com ارسال کنید. تلاش می‌کنیم در ایونت‌های مرتبط با ماراتن دکتری مانند لایو اینستاگرام، به سوالات شما پاسخ دهیم.

سایر دوره‌های آموزشی و رویدادهای مرتبط با پژوهد را در وب‌سایت و صفحات راچونه در فضای مجازی دنبال کنید.

در صورت هرگونه سوال با گروه راچونه به شماره تلفن 02186093406 (روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8 الی 17) تماس حاصل فرمایید یا سوال خود را از طریق ایمیل ارسال کنید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

چنانچه متقاضی شرکت در کارگاه‌های آتی وبینار ماراتن دکتری یا سایر دوره‌های آموزشی پژوهد هستید لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا زمان برگزاری کارگاه را به شما اطلاع دهیم.

چنانچه تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از برنامه‌های آتی پژوهد دارید، اطلاعات خود را در اختیار ما قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.