تیزر ماراتن دکتری


1.3 Asset 4 دکتری

خرید فایل وبینار

“ماراتن دکتری”

اطلاع از برنامه‌های آتی پژوهد

اگر علاقه‌مند به آشنایی با ماراتن دکتری هستید، از شما دعوت می‌کنیم بخشی از ویدیوی آن را در این صفحه تماشا کنید. فایل وبینار، شامل محتوای باکیفیت وبینار ماراتن دکتری به مدت 140 دقیقه است.

در بخش اول دکتر محمد ابویی اردکان، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، مفهوم ماراتن دکتری را تشریح می‌کند.

در بخش دوم دکتر داتیس خواجه‌ئیان و دکتر ابویی اردکان در خصوص مسائل دانشجویان دکتری در مسیر ماراتن به گفتگو می‌نشینند.

برای خرید فایل این وبینار دو مرحله زیر را طی کنید.

1-     مبلغ 100 هزار تومان را به حساب زیر واریز کنید.

شماره کارت بانکی 5029387010026620 یا شماره حساب 0105430096005 بانک دی، به نام گروه پژوهشی مدیریت راهبردی و عملکرد راچونه

2- تصویر رسید واریز را به ایمیل rachoone.sale@gmail.com ارسال کنید. با توجه به ساعت ارسال تصویر رسید، کارشناسان ما حداکثر طی 12 ساعت لینک دانلود ویدیو وبینار را برای شما ارسال می‌کنند. امیدواریم از این دوره آموزشی بهره ببرید.

سوالات خود را می‌توانید به ایمیل rachoone.sale@gmail.com ارسال کنید. تلاش می‌کنیم در ایونت‌های مرتبط مانند لایو اینستاگرام، به سوالات شما پاسخ دهیم.

سایر دوره‌های آموزشی و رویدادهای مرتبط با پژوهد را در وب‌سایت و صفحات راچونه در فضای مجازی دنبال کنید.

در صورت هرگونه سوال با گروه راچونه به شماره تلفن 02186093406 (روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8 الی 17) یا شماره موبایل 09368030201 تماس حاصل فرمایید و همچنین سوالات خود را از طریق ایمیل ارسال کنید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

چنانچه متقاضی شرکت در کارگاه‌های آتی وبینار ماراتن دکتری یا سایر دوره‌های آموزشی پژوهد هستید لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا زمان برگزاری کارگاه را به شما اطلاع دهیم.

چنانچه تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از برنامه‌های آتی پژوهد دارید، اطلاعات خود را در اختیار ما قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.