تیزر ماراتن دکتری

خرید فایل وبینار

"ماراتن دکتری"

اگر علاقمند به آشنایی با ماراتن دکتری هستید، از شما دعوت می کنیم فایل وبینار ماراتن دکتری را تماشا کنید. فایل وبینار، شامل محتوای با کیفیت وبینار ماراتن دکتری به مدت 140 دقیقه است. در بخش اول دکتر محمد ابویی اردکان، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران مفهوم ماراتن دکتری را تشریح می‌کنند. در بخش دوم دکتر داتیس خواجه ئیان و دکتر ابویی اردکان در خصوص مسائل دانشجویان دکتری در مسیر ماراتن به گفتگو می نشینند.

برای خرید فایل وبینار ماراتن دکتری دو مرحله زیر را طی کنید.

1-     مبلغ چهل هزار تومان را به حساب زیر واریز نمایید.

شماره کارت بانکی5029387010026620 و یا شماره حساب 0105430096005 بانک دی، به نام گروه پژوهشی مدیریت راهبردی و عملکرد راچونه

2-     تصویر رسید واریز را از طریق واتساپ به شماره موبایل 09368030201 و یا ایمیل info@rachoone.ir  ارسال نمایید. با توجه به ساعت ارسال تصویر رسید، کارشناسان ما حداکثر طی 12 ساعت لینک دانلود ویدیو وبینار را برای شما ارسال می نمایند.

امیدواریم از این دوره آموزشی بهره ببرید. سوالات خود را می توانید به ایمیلinfo@rachoone.ir   ارسال نمایید. تلاش می کنیم در ایونت های مرتبط با ماراتن دکتری مانند لایو اینستاگرام، به سوالات شما پاسخ دهیم.

سایر دوره های آموزشی و رویدادهای مرتبط با پژوهد را در وبسایت و صفحات راچونه در فضای مجازی دنبال کنید.

در صورت هرگونه سوال با گروه راچونه  به شماره تلفن 02186093406 (روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8 الی 17) تماس حاصل نمایید و یا سوال خود را از طریق ایمیل ارسال کنید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

چنانچه متقاضی شرکت در کارگاه های آتی وبینار ماراتن دکتری و یا سایر دوره های آموزشی پژوهد هستید لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا زمان برگزاری کارگاه را به شما اطلاع دهیم.

اطلاع از برنامه های آتی پژوهد

چنانچه تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از برنامه های آتی پژوهد دارید، اطلاعات خود را در اختیار ما قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.