سبد خرید 0

وبلاگ

کاور سخنرانی دکتر ابویی

سخنرانی دکتر محمد ابویی اردکان در سمینار آشنایی با MBA مشاوره مدیریت دانشگاه تهران

ارائه خدمات مشاوره موفق در دنیای کسب و کار امروز نیازمند شایستگی‌های متنوعی برای فرد مشاور است. دوره‌های متداول آموزش مدیریت تمامی این شایستگی‌ها را پوشش نمی‌دهند و بسیاری از فارغ‌ التحصیلان این دوره‌ها که با عنوان کارشناس فارغ التحصیل می‌شوند، توانمندی لازم به عنوان یک مشاور مدیریت را دارا نیستند. دانشگاه تهران بعنوان نماد آموزش عالی کشور و مرکز آموزش های کاربردی دانشکده مدیریت به عنوان معتبرترین مرکز برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای و کاربردی مدیریت در کشور اقدام به طراحی و برگزاری اولین دوره MBA مشاوره مدیریت نموده است. این برنامه آموزشی، دوره‌ای کاربردی برای تربیت مشاوران حرفه‌ای مدیریت است که با نگاهی کل‌نگر به تربیت مشاور مدیریت، ابعاد مختلف شایستگی‌های مورد نیاز برای مشاوران مدیریت را در طراحی آموزشی خود مورد نظر قرار داده است. دوره تخصصی پیشنهادی به دنبال تربیت مشاورانی متعهد و شایسته و همچنین بازآموزی مهارت‌های مشاوره مدیریت است. در طراحی دوره پیش رو با هدف ارتقای شایستگی متقاضیان، با رویکرد یادگیری حین عمل (Action Learning) طراحی شده است و علاوه بر آموزش‌های مبتنی بر دانش، آموزش‌های مهارتی مبتنی بر کارگاه، بازی‌وارسازی آموزش، مطالعات موردی داخلی و خارجی، یادگیری در میدان عمل، بازدید از صنعت، حضور مدیران در بحث های جمعی و … برای اثربخشی بیشتر آموزش‌های ارائه شده در نظر گرفته شده است.

مدیر علمی این دوره حرفه ای جناب آقای دکتر محمد ابویی اردکان هستند و تیم راچونه افتخار دارد در کنار تیم علمی این دوره در طراحی و اجرای دوره مشارکت داشته باشد.

در سمیناری که در اسفند ماه 1400 برای معرفی MBA مشاوره مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد، جناب آقای محمد ابویی اردکان سخنرانی با موضوع نقشه راه یک مشاور مدیریت ارائه نمودند. از شما دعوت میکنیم ویدیو این سخنرانی را تماشا کنید. همچنین ارائه سایر سخنرانان این همایش را از دست ندهید.

فایل پاورپوینت این سخنرانی در پایین صفحه برای دانلود آماده شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره MBA مشاوره مدیریت دانشگاه تهران به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://postmba.org/mba-management-consultancy/

دانلود فایل ارائه سخنرانی

دیدگاهتان را بنویسید

این پست را منتشر کنید

پست‌های دیگر

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://rachoone.ir/?p=11650