سبد خرید 0

کارگاه زالتمن

کارگاه زالتمن

تکنیک زالتمن تکنیکی تخصصی برای استخراج مدل‌های ذهنی با استفاده از استعاره‌ها است. استعاره‌ها فرایندهای شناختی و افكار مهم را بسیار بهتر از زبان لفظی و كلامی مشخص می‌كنند. در این کارگاه شرکت‌کنندگان در قالب دو یا سه گروه و با استفاده از تصاویری که در اختیار دارند تابلو ترسیم نگاشت شناختی را تکمیل و آینده مورد نظر خود را برای شرکت ترسیم می‌کنند.

کارگاه زالتمن

گالری تصاویر

خاطرات ما با شما

گالری تصاویر

فرم ثبت درخواست برای این دوره

فرم ثبت نام

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید فرم مقابل را تکمیل فرمایید تا در اسرع وقت با شما ارتباط گرفته شود یا در غیر این صورت از طریق راه‌های ارتباطی دیگر، با ما در تماس باشید.

تلفن

021-86093406

ایمیل

info@rachoone.ir

اینستاگرام

سؤالات متداول

سؤالات پر تکرار

آیا برای شرکت در این کارگاه، پیش نیازی وجود دارد؟

این کارگاه برای تصویرسازی از ابعاد ناشناخته سازمان بسیار مناسب است. آشنایی با استعاره‌های عمیق و تکنیک‌های تفکر خلاق به شرکت کنندگان کمک می‌کند که برای بسط تصاویر انتخابی شان موفق تر عمل نمایند.

کارگاه در چه مکانی برگزار می‌شود؟

مکان برگزاری کارگاه متناسب با درخواست سازمان شما تعیین می‌شود.

این کارگاه برای حل چه نوع مسائلی در سازمان مناسب است؟

همه سازمان‌ها هدف دارند اما صرف هدف داشتن و تعهد به هدف بزرگ و چالش‌برانگیز کافی نیست از طرفی داشتن تصویری واضح، جذاب و مشخص از وضعیتی که شور و احساس و باور سازمان در آن متجلی است کار آسانی نیست کارگاه تدوین دورنما با استفاده از تکنیک ZMET به سازمان‌ها در ساختن دورنمای روشن کمک می‌کند. .

دوره‌های مشابه

پیشنهاد ما برای شما

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://rachoone.ir/?p=10846