سبد خرید 0

کارگاه شش کلاه تفکر

کارگاه شش کلاه تفکر

کارگاه شش کلاه تفکر با هدف تسهیل روند تفکر، طراحی شده است به صورتی که متفکر یاد بگیرد به جای آنکه همزمان به تمام روش های ممکن فکر کند، در هرلحظه تنها با یک شیوه مشخص به تفکر بپردازد. اغلب اوقات آنچه ما در طول روز انجام می دهیم، بیشتر از جنس تفکر با کلاه سیاه است. این کارگاه برای ایجاد تغییر در شیوه تفکر نقادانه معمول و با استفاده از تکنیک های بازی وار‌سازی‌شده برای درک بهتر مطالب آموزشی طراحی شده است. این کارگاه به سازمان ها کمک می کند جلسات کاری‌شان را به دور از منازعات و بحث‌های فرعی پیش برند و به اهداف مشترکشان دست یابند.

کارگاه شش کلاه تفکر

فرم ثبت درخواست برای این دوره

فرم ثبت نام

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید فرم مقابل را تکمیل فرمایید تا در اسرع وقت با شما ارتباط گرفته شود یا در غیر این صورت از طریق راه‌های ارتباطی دیگر، با ما در تماس باشید.

تلفن

021-86093406

ایمیل

info@rachoone.ir

اینستاگرام

سؤالات متداول

سؤالات پر تکرار

ایا برای شرکت در این کارگاه، پیش نیازی وجود دارد؟

برای شرکت در این کارگاه بهتر است دوره های آفلاین تفکر خلاق و انتقادی را گذرانده باشید یا در کارگاه های بازی وارسازی شده این تفکر ها شرکت کنید.

کارگاه در چه مکانی برگزار میشود؟

کارگاه مطابق با درخواست شما در محیط سازمان یا هر فضای درخواستی دیگری برگزار می گردد.

آیا مسائل و مشکلات ما میتوانند در کارگاه مورد بررسی قرار بگیرند؟

طراحی مراحل مختلف کارگاه های آموزشی مطابق با مسائل و چالش های سازمان شما طراحی و اجرا می گردند.

این کارگاه برای حل چه نوع مسائلی در سازمان مناسب است؟

کارگاه این امکان را فراهم می کند جلساتی که در سازمان با بحث و مجادله های حاشیه ای و بدون نتیجه پیش می رود را طوری سامان دهی کنیم که بدون آزردگی در دیگران درخواست های خود را صریحا بیان کنیم و این که با این درخواست شخصیت یا منِ طرفِ مقابل، تهدید نمی شود بسیار اهمیت دارد.

دوره‌های مشابه

پیشنهاد ما برای شما

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://rachoone.ir/?p=10437