سبد خرید 0

کارگاه تفکر انتقادی

کارگاه تفکر انتقادی

کارگاه تفکر انتقادی تینکآ با رویکرد حل مسئله سازمانی و تصمیم‌گیری مدیریتی طراحی شده است. آموزش شیوه‌های بحث و مناظره درست در جلسات سازمانی به دور از حاشیه و مغالطات و استدلال‌های غلط از اهداف این کارگاه است. این کارگاه با هدف به چالش کشیدن پیش‌فرض‌ها و ارائه دلایل منطقی و موجه طراحی شده است. شرکت در این کارگاه به مدیران سازمان‌ها کمک می‌کند که به مسائل از زاویه دید مختلف نگاه کنند و از کنار مسائل بی‌تفاوت نگذرند.

کارگاه تفکر انتقادی

فرم ثبت درخواست برای این دوره

فرم ثبت نام

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید فرم مقابل را تکمیل فرمایید تا در اسرع وقت با شما ارتباط گرفته شود یا در غیر این صورت از طریق راه‌های ارتباطی دیگر، با ما در تماس باشید.

تلفن

021-86093406

ایمیل

info@rachoone.ir

اینستاگرام

سؤالات متداول

سؤالات پر تکرار

ایا برای شرکت در این کارگاه، پیش نیازی وجود دارد؟

مطابق با مدل جامع تفکر تینکآ تفکر تحلیلی و خلاق پیش نیاز این دوره آموزشی است.

کارگاه در چه مکانی برگزار می‌شود؟

مکان برگزاری کارگاه متناسب با درخواست سازمان شما تعیین می‌شود.

آیا مسائل و مشکلات سازمان ما می‌توانند در کارگاه مورد بررسی قرار بگیرند؟

کارگاه تفکر انتقادی متناسب با مسائل سازمان شما طراحی شده است. در این دوره شما می‌توانید از تکنیک‌هایی که فراگرفته‌اید برای حل مسائل استفاده و نتیجه کاربست عملی آموخته‌هایتان را تجربه کنید. در این کارگاه با راهکارهای مناسبی برای چالش‌هایی که در مناظرات و بحث‌ها با آن مواجه می‌شوید و بحث‌هایی که در جلسات به حاشیه کشیده می‌شوند آشنا خواهید شد.

این کارگاه برای حل چه نوع مسائلی در سازمان مناسب است؟

انواع مسائل در سازمان که با پیش‌فرض‌های ثابت بررسی می‌شوند در این کارگاه به چالش کشیده خواهد شد. با تقویت تفکر انتقادی خود، می‌توانید عقاید معقول‌تر و واقع‌بینانه‌تری داشته باشید و مسائل سازمانی را بهتر و عمیق‌تر تجزیه‌ و تحلیل کنید.

دوره‌های مشابه

پیشنهاد ما برای شما

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://rachoone.ir/?p=10849