پوستر اجرای بوردگیم تفکر استراتژیک - شهریار آکنیت

برگزاری بازی بردگیم تفکر استراتژیک «شهریار آکنیت»

راچونه با همکاری دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و مدرسه کسب و کار اسپرلوس رویدادی را برگزار میکند که در آن شهریار بعدی شهر آکنیت را تعیین می کند.

این بازی آموزشی که در محل مرکز نوآوری دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می شود، تفکر استراتژیک شرکت کنندگان را محک می زند و در رقابتی جذاب، شایسته ترین فرد را برای شهریاری شهر آکنیت مشخص می کند.

بردگیم «شهریار آکنیت»، یکی از مجموعه بازی‌های توسعه یافته در برنامه جامع یادگیری تفکر تینکآ است که هدف از آن تقویت مهارت تفکر استراتژیک و استفاده از تکنیک‌های اختصاصی آن است. بردگیم «شهریار آکنیت» در سال 1400 موفق به کسب درجه دانش بنیان شد.

این بازی گروهی که به صورت رقابتی برگزار می‌شود با حضور 6 الی 9 نفر قابل اجراست و تجربه‌ای متفاوت در آموزش تفکر استراتژیک را رقم می‌زند. رقابت‌کنندگان در این بازی تلاش می‌کنند تا با استفاده از تکنیک‌های تفکر استراتژیک تصمیمات هوشمندانه‌ای را بگیرند و ثابت کنند کاندیدای مناسبی برای سمت شهریار شهر آکنیت هستند. در انتهای بازی، شهریار جدید شهر آکنیت تعیین می‌شود.
آکنیت شهر برنامه جامع یادگیری تفکر تینکآ است. شهری که ساکنان آن متفکران بزرگ تاریخ هستند و برای عبور از آن باید انواع مختلف تفکر شامل تفکر خلاق، تفکر تحلیلی، تفکر انتقادی، تفکر سیستمی، تفکر طراحی و تفکر استراتژیک را تمرین کنند. بازی‌های مختلف تینکآ مانند اتاق فرار و برد گیم، در فضاهای مختلف شهر آکنیت اتفاق می افتد.

تینکآ، برنامه جامع یادگیری تفکر برای سازمان‌ها است که همراستا با مدل شایستگی سازمان‌ها و با توجه به نیازهای اساسی مدیران سطوح مختلف، به آموزش انواع مختلف تفکر، مهارت حل مسئله و تصمیم‌گیری می‌پردازد. خدمات نوین برنامه جامع تینکآ به صورت شخصی‌سازی شده متناسب با ماهیت کار و مسائل سازمان‌ها و شرکت‌‍‌های متقاضی قابل طراحی و اجراست. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص به بخش تینکآ مراجعه کنید.

نحوه ثبت نام

زمان برگزاری: دوشنبه 9 خرداد ساعت 13 الی 17

محل برگزاری: مرکز نوآوری دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

هزینه ثبت نام: 190،000 تومان

10 درصد تخفیف برای دانشجویان

ظرفیت شرکت کنندگان در هر سانس بازی 9 نفر است و بازی از سه گروه 3 نفره تشکیل شده است.

اگر پیش از شرکت در بازی تیم سه نفره خود را تشکیل دهید و باهم ثبت نام کنید، 10 درصد تخفیف ویژه دریافت خواهید کرد.

روند ثبت نام

1) مبلغ ثبت نام را به حساب زیر واریز نمایید.

شماره کارت بانکی 5029387010026620 یا شماره حساب 0105430096005 بانک دی، به نام گروه پژوهشی مدیریت راهبردی و عملکرد راچونه

2) تصویر رسید واریز را از طریق واتساپ به شماره موبایل 09368030201 یا ایمیل rachoonegroup@gmail.com ارسال نمایید. با توجه به ساعت ارسال تصویر رسید، کارشناسان ما حداکثر طی 12 ساعت با شما تماس خواهند گرفت و فایل‌های مربوط به شرکت در دوره را برای شما ارسال خواهند کرد.

این پست را منتشر کنید

پست‌های دیگر

پنج فرمان برای تفکر استراتژیک

5 فرمان برای تفکر استراتژیک

نویسندگان کتاب «5 فرمان برای تفکر استراتژیک» کوشیده‌اند به مدیران سازمان‌ها کمک کنند با نگاهی متفاوت به مدیریت استراتژیک، زوایای ناشناخته‌ کسب‌وکار را کشف کنند.

خلاقیت زیر اسلحه

خلاقیت زیر اسلحه

مقاله «خلاقیت زیر اسلحه» به بررسی این نکته می‌پردازد که آیا تفکر خلاق در اعضای یک سازمان در شرایط پر فشار تقویت می‌شود یا نه.