اسپرینت گیمیفای شده توسعه فردی

کارگاه «اسپرینت توسعه فردی» برگزار شد؛ دوره‌ای برای رشد شخصی و یافتن ایکیگای

کارگاه «اسپرینت گیمیفای‌شده توسعه فردی» روز پنجشنبه 31 شهریور 1401 با تدریس و همراهی دکتر محمد ابویی اردکان، استاد استراتژی دانشگاه تهران، در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.

دکتر ابویی اردکان در این کارگاه با بهره‌گیری از آزمون شخصیت PMAI  یا آزمون بيداری قهرمان درون به شرکت‌کنندگان کمک کرد سفری را به عنوان سفر قهرمان درون خود آغاز کنند تا به مهمترین مسئله‌ای که در زندگی‌شان مطرح است پاسخ دهند.

آزمون PMAI در مشاوره و روان‌درمانی با هدف شناخت کهن‌الگوهای درون، رشد شخصی و تشکیل تیم نیز به کار گرفته می‌شود.

بخش دیگر کارگاه «اسپرینت گیمیفای‌شده توسعه فردی» به بررسی و تحلیل ایکیگای در راستای حل مسئله برای توسعه فردی اختصاص داشت تا شرکت‌کنندگان بتوانند ایکیگای خود را بیابند یا بسازند.

ایکیگای یکی از تعالیم الهام‌بخشی است که از فرهنگ کشور ژاپن برخاسته و می‌تواند نگاه ما را به زندگی دگرگون کند.

 

اگر می‌خواهید درباره ایکیگای بیشتر بدانید اینجا را کلیک کنید.

 

ضمن اینکه روش‌های حل مسئله در پنج مرحله در این کارگاه اجرا شد.

دکتر محمد ابویی اردکان، مدرس دوره توسعه فردی، تحصیلات کارشناسی خود را در رشته مهندسی برق در دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی را در دانشگاه تهران به پایان رسانده است. پس از آن دکتری مدیریت سیستم‌ها را از دانشگاه تهران اخذ کرده است.

دکتر ابویی اردکان سابقه ریاست مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، عضویت کمیسیون پژوهش و فناوری، عضویت کمیته تخصصی توسعه دولت الکترونیک و هوشمند سازی، عضویت کمیته علمی کنفرانس سالیانه مدیریت استراتژیک و … را در کارنامه دارد.

 

 

این پست را منتشر کنید

پست‌های دیگر

پنج فرمان برای تفکر استراتژیک

5 فرمان برای تفکر استراتژیک

نویسندگان کتاب «5 فرمان برای تفکر استراتژیک» کوشیده‌اند به مدیران سازمان‌ها کمک کنند با نگاهی متفاوت به مدیریت استراتژیک، زوایای ناشناخته‌ کسب‌وکار را کشف کنند.

خلاقیت زیر اسلحه

خلاقیت زیر اسلحه

مقاله «خلاقیت زیر اسلحه» به بررسی این نکته می‌پردازد که آیا تفکر خلاق در اعضای یک سازمان در شرایط پر فشار تقویت می‌شود یا نه.