آموزش

مدرسه استراتژی بر یادگیری تمرکز دارد و شامل دوره ها و برنامه های آموزشی مختلف برای مخاطبین متفاوت اعم از سازمان ها و مدیران و کارشناسان آن ها و دانشجویان علاقمندان به یادگیری می باشد. در مدرسه استراتژی با استفاده از روش های متفاوت و نوین یادگیری و به پشتوانه اساتید برتر هر حوزه، یادگیری را بر مبنای مدل شایستگی هر حوزه ارائه می نماییم.

مسترکلاس استراتژی

تربیت تسهیلگر استراتژی

مسترکلاس استراتژی، دوره ای کاربردی برای  تربیت تسهیل‌گر استراتژی است.این دوره بر مبنای مدل شایستگی تسهیلگر استراتژی و به گونه ای طراحی شده است که شرکت کنندگان ضمن یادگیری حین عمل را تجربه کنند.

final3Artboard 5@3x
1.7

پژوهُد

برنامه جامع مهارت های پژوهشی

گروه استراتژی و عملکرد راچونه با هدف ارائه آموزش های مهارتی مکمل برای پژوهشگران، برنامه جامع مهارت های پژوهشی را با عنوان پژوهُد معرفی کرده است. برنامه مهارتی پژوهُد با مطالعه جامع مدل های شایستگی پژوهشگری در دانشگاه های معتبر جهان طراحی شده است. پژوهد تلاش دارد تا با ارتقای مهارت های پژوهشگران از مبتدی تا عالی و به گونه ای عملی، پژوهش را تبدیل به یک فعالیت چالشی و لذت بخش نماید.

تینکآ

دوره جامع یادگیری تفکر

تینکا، دوره جامع یادگیری تفکر برای مدیران است که در آن شش مهارت تفکر به مدیران سطوح مختلف سازمان آموزش داده می شود.

final3Artboard 2 copy 4@3x

دوره های دیگر

Print

خلاقیت و حل مسئله

خلاقیت عبارت است از خارج شدن از قالب‌های ذهنی برای کشف چیزهای جدید و معنی دار. اما سوالی که ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده است این است که «آیا من هم می‌توانم خلاق باشم؟» پاسخ این سؤال مثبت است.

Business-Model-Canvashub101

طراحی مدل کسب و کار

همراه با تولد هر سازمانی، مدل کسب و کار  آن نیز متولد می‌شود. مدل کسب و کار، منطق یک شرکت در چگونگی خلق، ارائه و کسب ارزش را توصیف می‌کند. مدل کسب و کار شیوه‌ای است که شرکت، بنگاه یا سازمان برای تولید سود و بقای خود انتخاب نموده و بیان می‌کند که چگونه سازمان برای تولید محصول یا ارائه خدمت، ایجاد ارزش افزوده می‌کند.

در این دوره آموزشی می توانید با طراحی مدل کسب و کار آشنا شوید.

what-is-the-BSC

BSC

فرموله کردن و تدوین استراتژی شاید یکی از بحث‌انگیزترین مقوله‌های مدیریت و کسب و کار  در چند دهه گذشته بوده است. ولی مساله مهم‌تر در فرایند  در سازمان‌ها اثبات می‌کند.